קירוי בריכות

קירוי בריכות ומגרשי ספורט

בריכות פרטיות, בריכות עירוניות, בריכות במועדוני ספורט, בצימרים ווילות להשכרה, בריכות ילדים, בריכות מחוממות ובריכות חוץ – כל בריכה שנמצאת תחת כיפת השמיים יכולה לקבל שדרוג משמעותי על ידי קירוי. קירוי בריכות שחייה עוזר לא רק למנוע לכלוך ולשמור על הבריכה מוצלת בקיץ הישראלי החם – קירוי לבריכה יכול גם לחסוך לבעל הבריכה כסף על תחזוקה (שימוש עודף בכלור, ניקיון פילטרים, ניקוי הבריכה ועוד). לכן, קירוי בריכה הוא תמיד השקעה נבונה.

מה היתרונות של קירוי בריכות שחייה?

  • הקירוי מאפשר להשתמש בבריכה ובמגרש הספורט בכל עונות השנה ובכל שעות היום, בכך נעשה שימוש מקסימאלי במגוון שירותי המקום.
  • קירוי הבריכה מאפשר שמירה על ניקיון מי הברכה וכן חסכון כספי משמעותי בשימוש בכלור.
  • כיסוי הבריכה מתבצע בהתאם לשטח בריכת השחייה, מאפייני השימוש והתנאים הסביבתיים.
  • האוהלים מאפשרים קירוי בעל מרחב פנימי גדול, הינם עמידים לרוחות חזקות, גשמים, קרינת UV ומכילים חומר מעכב בעירה.
  • הקונסטרוקציה הינה מאלומיניום, המעטפת מיריעות PVC וניתן להתקין יריעות שקופות או/וגם אטומות.
  • כמות הפתחים נקבעת לפי צרכי המקום.

מחפשים קירוי לבריכה? חברת אוהל בנימין תשמח לעמוד לשירותכם

המומחים שלנו בתחום ישמחו לעמוד לרשותכם, לספק ייעוץ מקצועי חינם, בו יינתן דגש על אפשרות הקירוי המשתלמת ביותר מבחינת עלות, שימוש, עיצוב וצרכי הלקוח.
אנו מגיעים לכל אזורי הארץ: אזור הצפון, אזור המרכז ואזור הדרום. לקוחותינו כוללים את מועדון הספורט כפר שמריהו, קירוי בריכה בקיבוץ משאבי שדה, קרן ירוחם החדשה- קירוי בריכה בירוחם, החברה הכלכלית שהם- קירוי בריכה בשהם, מועדון הספורט בצהלה ועוד. צוות העובדים המיומן והמקצועי של חברת אוהל בנימין מבצע את העבודה מתחילתה ועד סופה תוך שמירה קפדנית על אזור העבודה, התאמה מושלמת של הקירוי למקומו ושמירה על כללי בטיחות ותקני עבודה. בנוסף להתקנת הקירוי תינתן הדרכה לתחזוקה נכונה ואחריות עם תום הביצוע.

דילוג לתוכן