מיזוג נייד

מיזוג נייד להשכרה

חברת אוהל בנימין מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים ואצלנו אפשר למצוא מגוון רחב של פתרונות חימום וקירור עבור אירועים בחודשי הקיץ החמים ובחודשי החורף הקרירים,  ומסוגלים להעניק מענה לכל הצרכים שלכם. ניתן להשכיר מזגנים לאירוע חד פעמי ואף לתקופה ממושכת. היתרון המשמעותי בהשכרת מזגן נייד הוא שאין צורך בהשקעה כספית גבוהה ובבניית התשתית למיזוג. מערכות המיזוג מגיעות ביחידות של 5 טון קירור כל אחת וניתן לקרר איתן מבנים ושטחים נרחבים כגון אוהלים והאנגרים.

אילו סוגי פתרונות חימום קירור לאירועים קיימים?

חברת אוהל בנימין מספקת שירותי השכרת מזגנים ניידים ומגוון אמצעי קירור וחימום אחרים שנועדו להנעים את שהיית האורחים באירוע שלכם. אתם מוזמנים להשתמש בשירותי השכרת מזגנים ניידים שלנו, הכוללים מצננים ומאווררים שעושים עבודה מעולה ומאפשרים בילוי מרענן ונעים גם בימים החמים יותר של השנה או להשכיר אחד או יותר מאמצעי החימום שלנו. החורף הישראלי עשוי להטעות ולהעניק תחושה שהוא לא קר כל-כך. ובכל זאת, כאשר מזג האוויר קריר וישנן רוחות, האוויר עשוי להרגיש קר ממש כמו באירופה. בנוסף, מבנים רבים לא נבנו במיוחד עבור מזג אוויר חורפי, ולכן יש להתאים, למבנה בו מתקיים האירוע שלכם, טמפרטורה נוחה גם בימים קרים של חורף.

למי מיועדים פטריות החימום ?

פטריות החימום נועדו לחמם כמובן, אך כיום ישנם פתרונות חימום שלא היו קיימים בעבר. הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת להתאים לאירוע שלכם את הפתרון המתאים כך שאפשר בהחלט לערוך אירוע בחוץ (או באוהל) גם בחורף ולא רק בעונות המעבר הנעימות.

למה מיועדים מזגנים ניידים להשכרה?

מזגנים ניידים להשכרה מאפשרים פתרון קירור לחודשי הקיץ. אם אנחנו מארגנים אירוע בחוץ בימי הקיץ החמים זו האחריות שלנו לדאוג לכך שהמוזמנים ישהו במקום נעים ויעבירו את הזמן בכיף ובנוחות, אחרת, הם ימהרו לעזוב את האירוע ובזה אנחנו בוודאי לא מעוניינים. לטובת אירוע מוצלח, אתם צריכים לבחור את המזגנים המתאימים לאירוע שלכם – טמפרטורה נוחה ונעימה תעלה את סיכויי הצלחת האירוע. בנוסף כדאי לחשוב גם על פתרונות הצללה .

דילוג לתוכן