072-392-9167 התקשרו אלינו!

השכרת ציוד לאירועים

לנו, בתור אנשים פרטיים אין את הציוד הנדרש בכדי להקים אירוע מכובד ברמה מקצועית. ישנו מגוון רחב של אירועים הן בפן השמח והן בפן העצוב. מהם הדברים הנחוצים ביותר באירוע ובאילו אפשר להתפשר?

האם לכל אירוע צריך להשכיר ציוד?
השאלה משתנה מאדם לאדם, אנשים אשר המקימים אירועים באופן רציף ובתדירות גבוהה, מוטב להם לרכוש ציוד מכספם במקום לשכור. יש להסתכל על הטווח הארוך ולחשוב אם משתלם לי כל פעם לשלם מחדש על ההשכרה. יש לציין שההוצאה של רכישת ציוד לאירועים מותאמת בעיקר לאלו המתפרנסים מזה, מקומות מקצועיים שזו עבודתם השותפת.

היתרונות בהשכרת ציוד

להשכרת ציוד מספר יתרונות משמעותיים בניגוד לרכישה.
מחיר – רכישת ציוד מייקרת את השימוש בלפחות פי 5 מהשכרת ציוד. חשבו עם עצמכם באיזו תדירות אתם משתמשים בציוד והאם יש לכם כסף לתחזוק המוצר. בהשכרה אנו משלמים באופן חד פעמי ולא כרוכים בתחזוק הציוד.

מיקום – לא בכל בית יש מקום אחסנה לכל הציוד, ההאחסנה דורשת מקום מוצל ומכוסה מפני גשמים.

היתרון בהשכרה הוא שהשימוש נעשה לזמן מוגבל ולא דורש מאיתנו למצוא מקום אחסנה עבור כל הציוד.
ישנם אירועים הדורשים שטח גדול לאחסנה (אוהלים, כיסאות וכו'…).

מגוון – אחד היתרונות בהשכרת ציוד הוא המגוון, תוכלו למצוא סוגים שונים של אוהלים, גנרטורים, כיסאות ועוד… כאשר אנו רוכשים ציוד, אנו נשארים עם אותו ציוד כל הזמן. ישנם מקומות הפחות מתאימים לסגנון ציוד כזה או אחר, לכן יש להתייעץ עם המקום המשכיר את ציודו בעת ביצוע ההשכרה.

איפה אפשר למצוא מקום להשכרת ציוד?

ישנם לא מספר בתי עסק שזו עבודתם. הם דואגים לשמר את המוצרים ולתחזק אותם באופן שוטף ומקצועי, ומשכירים אותם ללקוחות. לצערנו יש אירועים שדורשים ציוד מהרגע להרגע כמו הלוויות ואזכרות. חפשו מקום אמין שיכול לספק לכם שירות באופן מהיר, ובמחיר הוגן. בעל העסק יציע לכם את מגוון שירותיו וציודו. בכל ציוד תוכלו למצוא מספר לא מבוטל של סוגי פריטים, לדוגמא השכרת אוהלים לסוכות אבלים, ישנם מספר סוגים של אוהלים שכל אחד מתאים למקום מסוים. בחרו מקום שיציע לכם שירות אדיב ומבין.

לסיכום
ישנם אירועים שמחים ופחות שמחים, ישנם אירועים שתוכננו מראש וכאלו שבאו בהפתעה. לא מומלץ לרכוש ציוד אם אין בבעלותכם עסק העוסק בזה. להשכרת ציוד יתרונות רבים, הן מצד המחיר המוזל וחוסר הצורך בתחזוקת הפריטים והן מצד מיקום ואחסנה, כל ציוד דורש אופן אחסנה שונה השומר על איכותו.
בחירת העסק ממנו נשכיר ציוד הינה בחירה משמעותית, יש לחפש מקום בעל מגוון רחב של ציוד (כדי שלא תאלצו לרכוש משני עסקים ציוד שונה המשלים אחד את השני). חפשו מקום בו תרגישו אמינות, ביטחון וסבלנות מצד בעל העסק.