072-392-9167 התקשרו אלינו!

אז יש לכם לוקיישן לאירוע ואתם יודעים בדיוק איך האירוע הולך להיראות מרגע הפתיחה ועד לסיום. מה שנשאר לכם כרגע הוא בחירת ציוד מתאים לאירוע ואפשר להגיד שאפשר לצאת לדרך. אך בחירת הציוד הוא לא עניין של מה בכך ויש לבחור אותו בקפידה. איזה ציוד נחשב לבסיסי? איך אפשר להשתמש בציוד משודרג על מנת לשדרג את האירוע? זאת ועוד במאמר הבא

 

השכרת ציוד בסיסי וציוד נלווה לאירוע  

 

כאנו מדברים על ציוד בסיסי לאירוע הכוונה היא לכל ציוד אשר נעשה בו שימוש בזמן האירוע החל משולחנות וכסאות, דרך שמשיות ופינות הצללה ועד מפיות וסכו"ם.בעצם מדובר בדברים הבסיסיים שנחשבים מובנים מאליהם. בציוד משלים אנו מסתכלים באופן יותר כולל על הצרכים שלנו ושל אורחינו באירוע וזה יכול לכלול פינות ישיבה אלטרנטיביות,פינות זולה,מקרנים ניידים,אוהלים,עמודי תאורה,מתקנים מתנפחים לילדים וכדומה .

 

התאמת הציוד לאופי האירוע

 

התאמת הציוד לסוג האירוע היא עבודה בפני עצמה ומומלץ לעשות אותה עם חברה המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים. בחירה לא נכונה של ציוד או חוסר הלימה בין העיצוב והניראות של הציוד למקום האירוע יכולה להשפיע משמעותית על איכות האירוע כולו. יש לקחת בחשבון מספר משתנים כגון מספר האנשים,הלוקיישן התקציב,צרכים מיוחדים,מזג האוויר ועוד'. ככל שנצייר טוב יותר בראש את התמונה של האירוע ככה נוכל להזמין ציוד בצורה חכמה יותר

 

השכרת ציוד -לאירוע מושלם שיסחט מחמאות

 

על מנת להפיק את האירע המושלם ולתת לאורחים את החוויה שמגיעה להם מומלץ לפנות לחברה להשכרת ציוד ולקבל את הליווי המלא בעת לקבלת ציוד מקיף ובכך להיות בראש שקט.כאשר אתם מפקידים את אחריות כל הציוד באירוע אתם תוכלו לשים את הפוקוס בדברים הקטנים ששם תוכלו להיות יצירתיים ולשדרג את האירוע כמו סוג האטרקציה,מהלך האירוע,נאומים,מתנות לאורחים ועוד כל מיני הפתעות כי רק אתם באמת מכירים את האורחים באירוע שלכם.

במידה ויש לכם אירוע ואתם מוצאים את עצמכם משכירים ציוד שוב ושוב כנראה שתוכלו לחסוך הרבה כסף על ידי רכישת ציוד שיהיה שלכם בלבד. חברת קפיץ קפוץ למשל מציעה מתנפחים לקניה ככה שתוכלו לרכוש מתקן מתנפח לחצר ביתכם ובאותו אופן תוכלו לרכוש כל ציוד אחר לאירוע שלכם באופן חד פעמי ובמחיר משתלם במגוון אתרים ברשת.