052-2330348 התקשרו אלינו!

שירותים כימיים

בשנים האחרונות יש טרנד חדש בעולם האירועים וישראלים רבים עורכים אירועים משפחתיים וחברתיים או אירועים עסקיים בטבע. כדי להפיק אירוע בשטח חשוב להקפיד על פתרונות הצללה במיוחד בימים החמים, על ציוד הגברה ותאורה בהתאם לסוג האירוע וכמות המשתתפים ואין לשכוח להזמין שירותים ניידים. חברה מקצועית המתמחה בציוד לאירועים מסייעת ללקוחותיה לבחור את הציוד הנדרש לאירוע, בין אם זה אירוע חברה כמו יום כיף לעובדים ובים אם זהו אירוע משפחתי כמו חתונה, מסיבת בר/בת מצווה, יום הולדת או כל אירוע אחר. שירותים כימיים הם פריט חובה לכל אירוע ויש להזמין שירותים ניידים בהתאמה למספר המשתתפים באירוע.

שירותים איכותיים למשתתפים באירוע

שירותים כימיים חשובים בכל אירוע והם מאפשרים לציבור המשתתפים להתפנות וליהנות מפרטיות ומשמירה על היגיינה. כיום ניתן למצוא דגמים מפוארים של שירותים ניידים, ביניהם דגמים המותאמים לבעלי מוגבלויות, דגמים עם משטחי החתלה, מראות, כיור עם מים זורמים, מזגן ועוד. לכן, לפני שממהרים לבחור דגם של שירותים חשוב לוודא כי בוחרים שירותים איכותיים כדי לספק למשתתפים באירוע חוויה נעימה כאשר עליהם להתפנות.

חשוב לדעת כי יש דגמים רבים ומגוונים של שירותים כימיים, ביניהם דגמים פשוטים ודגמים מפוארים ומעוצבים, לכן מומלץ לקבל הסברים מהחברה שמשכירה אותם כדי לבחור בדגם המתאים ביותר לאירוע שלכם.

שירותים עם מיכל אגירה

שירותים כימיים הם פתרון מושלם לכל סוגי האירועים והם נמצאים בשימוש נרחב גם בפארקים, באתרי בנייה ובמיקומים רבים נוספים. יש בשירותים מיכל אגירה ומדי כמה ימים יש לפנות את המיכל שהתמלא, לכן יש לוודא עם החברה כי היא מציעה שירות הכולל הובלת השירותים למקום, התקנה, תחזוקה שוטפת ופינוי מיכלי אגירה. את המיכל נהוג לנקות באמצעות ביובית ששואבת את הצרכים שנאגרו במיכל.

מחסן: שתולים 70 תל אביב-יפו \ משרדים: משה שרת 38 ראשל"צ טלפון: 052-2330348 |  אי-מייל[email protected]