072-392-9167 התקשרו אלינו!

אוהל להשכרה לימי הולדת לילדים

בשנים האחרונות מסיבות ימי הולדת לילדים מלווה בהכנות, ותכנון רב. כמות המוזמנים מצריכה מקום גדול. לעיתים לא ניתן כלכלית להיכנס לזה. כמות ההפעלות לימי הולדת רק הולכות וגדלות. נשאלת השאלה במה תבחרו? שאלו את ילדיכם על העדפותיו ועל מחשבותיו וביחד בחרו נושא סביבו יתוכנן כל האירוח.

לאחרונה אנו עדים לעריכת מסיבות ימי הולדת לילדים בטבע, בפארקים ואפילו יציאה לקמפינג. נושא זה מאפשר לבחור באוהל להשכרה ימי הולדת. בו ניתן להכניס הרבה אטרקציות והפעלות לימי הולדת לילדים ואורחיהם. ניתן לקשט את האוהל בשלל אביזרי אירועים לימי הולדת. החל בשולחנות מעוצבים במפות חצאית, ראנרים צבעוניים, שלטים מתנפחים, בלונים שונים, שרשראות ועוד אטרקציות משלהבות שיעצבו את האוהל להשכרה לימי הולדת לילדים לפי הנושא והגילאים המתארחים באוהל לחגוג את מסיבת יום ההולדת של הילד/ה ביחד עם משפחתו.

כחלק מהשכרת האוהל וקישוטו, ניתן להסתייע בצוות בידור והפעלה המגיע לבוש בתחפושות מצחיקות ומרהיבות. הצוות ידע להפעיל את קהל החוגגים במשחקים ריקודים ושירה ומגוון רחב של הפעלות.

כמות האורחים לאוהל

אוהל להשכרה לימי הולדת לילדים קיים במספר גדלים. בחירת האוהל מותנה בכמות האורחים, בעונה המושפעת ממזג האוויר על מנת לשלב בתוך האוהל פתרונות של קור /חום בהתאם למצב ובכך להנעים את השהייה בו. במקרים של גשם ועונה קרירה ניתן גם לקחת אוהל להשכרה לימי הולדת לילדים מוגן מים העשוי כולו מבד מוגן מים ובכך מאפשר בילוי וחגיגת יום הולדת גם במצבים קיצוניים של מזג אוויר.

חשוב לזכור

הדברים שכדאי מאוד להתחשב בהם בזמן שלוקחים אוהל להשכרה לימי הולדת לילדים הם:

  • מי המוזמנים לחגיגה? גילאי הילדים ביום הולדת,  האם מזמנים רק את ילדי הגן או הכיתה? האם מזמינים גם את המבוגרים במשפחה? רק חברים קרובים? לפי התשובות על שאלות אלו ניתן לקבוע את גודל אוהל ההשכרה, סוג המתקנים, סוג ההפעלות ועוד.
  • מיקום יום ההולדת לא פחות חשוב למיקום האוהל – חצר הבית, בגן השכונתי, בפארק ועוד.
  • כמות המשתתפים – באירוע יום הולדת חשוב לבדוק את מספר המשתתפים באירוע. ולוודא שהמתקנים מתאימים לכמות המשתתפים באירוע יום ההולדת.
  • היצמדות למסגרת תקציבית אשר תאפשר אוהל להשכרה על כל המרכיבים האחרים, לרבות אביזרים ליום הולדת, כיבוד, הפעלה וכו'.
  • כיום בעולם האינטרנט ישנן מספר חברות המתמחות בבנייה והקמה של אוהל להשכרה לימי הולדת לילדים ומתאימות את כל הפעילות לרבות הציוד והאביזרים לאירוע מושלם במחיר משתלם.