052-2330348 התקשרו אלינו!

מקררים

האם אתם עומדים לקיים אירוע משפחתי או חברתי? האם אתם מחפשים ציוד לאירועים הכולל ציוד איכותי לקירור שתייה ומזון? ובכן, הגעתם למקום הנכון! בכל אירוע חשוב לשים לב לדברים הקטנים ולכן חשוב לערוך רשימת ציוד מפורטת ויש לתכנן את האירוע היטב כך שתוכלו לספק לאורחים ולמשתתפים באירוע הצללה או אוהלים מרווחים ומפוארים עם מזגנים ניידים לימים החמים, פתרונות חימום לימים קרירים, כיסאות ושולחנות, ציוד להגשת האוכל, ציוד הגברה, תאורה וכמובן לא לשכוח מקררים.

חברה להשכרת ציוד לאירועים

כדי לשמור על האוכל טרי ועל מנת לקרר את בקבוקי השתייה מומלץ לחפש חברה מקצועית שמציעה תחת קורת גג אחת את כל הציוד הנדרש להפקת אירועים. חברה מקצועית בתחום הציוד לאירועים תשמח לסייע לכם להפיק אירוע מושלם וצוות החברה ייעץ לכם איזה ציוד מומלץ לכבוד האירוע המיוחד שלכם, בין אם הוא אירוע גדול ובין אם זה אירוע משפחתי קטן. יש לחברה ניסיון עשיר בתחום וברשותה ציוד חדשני ואיכותי כמו מגוון עצום של אוהלים לאירועים, במות במבחר גדלים ועיצובים לכל סוגי האירועים והכנסים, פתרונות הצללה נוספים, מזגנים ניידים, פטריות גז לחימום, שולחנות, כיסאות ומגוון מקררים ומקפיאים שיאפשרו לכם לשמור על האוכל ולדאוג כי האוכל יוגש טרי וכי האורחים ייהנו משתייה קרה וצוננת להרוויית צימאונם.

מקררים לאוכל ולשתייה

בכל אירוע נהוג להגיש אוכל וכדי לשמור על טריות המזון ולהימנע מקלקולי קיבה וממפגעים תברואתיים שונים חשוב לשכור לאירוע שלכם מקררים לאוכל ולשתייה. כך תוכלו לצנן את בקבוקי המים והשתייה הקלה, לצנן את הבירות ולשמור בקירור חלב ומוצרי מזון כמו גבינות, בשר, דגים, סלטים וכו'. חברה מקצועית להשכרת ציוד לאירועים תשמח לייעץ ולהתאים עבורכם את ציוד הקירור לו אתם זקוקים והחברה תוביל את הציוד למקום האירוע ובסיום תאסוף אותו חזרה.

השכרת מקררים - אוהל בנימין

מחסן: שתולים 70 תל אביב-יפו \ משרדים: משה שרת 38 ראשל"צ טלפון: 052-2330348 |  אי-מייל[email protected]