052-2330348 התקשרו אלינו!

אוהלים למכירה

אנו באוהל בנימין מוכרים אוהלים איכותיים ומגוונים בשלל מידות, במתאימים לכל סוגי האירועים בכל קנה מידה ובכל עונות השנה. בין היתר האוהלים שלנו מתאימים לאירועים פרטיים כמו חתונה או בר מצווה, וכמו כן לשלל צרכים עסקיים כגון תערוכה, יריד, השקה או אירוע חברה.

 

אוהלים איכותיים למכירה

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון אוהלים למכירה, כולם איכותיים, חזקים ועומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי. מדובר באוהלים מודולאריים, מהירים ופשוטים להקמה ופירוק, העשויים ממסגרת אלומיניום אולגן הניצבת על בסיס מפלדה מגלוונת. את מסגרת האוהל עוטף חיפוי איכותי העשוי יריעות פי.וי.סי. אטומות למים ולאור, התורמות לצינון המתחם בימי הקיץ החמים ומונעות חדירת מי גשמים בחורף. יריעות האוהלים עברו הליכי ייצור ייחודיים להגנה מפני אש עם חומרים מעכבי בעירה, ולכן ניתן להסיק את האוהל עם פטריות חימום ולקררו בעזרת מזגנים שאנו משכירים. זאת כמובן, בהתאם למזג האוויר ולעונות השנה.

 

מכירת אוהלים בהתאמה אישית

עימנו תוכלו לרכוש אוהל לאירועים בכל צורה וגודל עם מגוון תוספות מיוחדות. בין היתר, ניתן להזמין אוהל הכולל יריעות צד שקופות עם חלונות מעוצבים, המאפשרים ליהנות מהשתקפות הנוף החיצוני בתוך האוהל. בנוסף, ניתן להתאים בכל פעם מחדש את גודל וצורת האוהל על פי צרכי האירוע ותנאי השטח. עוד חשוב לציין כי אצלנו תוכלו גם להשכיר את כל ציוד העזר הנלווה שנדרש עבור אוהל לאירוע.

 

אוהלים למכירה למגוון צרכים ומקומות

אוהלי האירועים שאנו מוכרים מתאימים למגוון צרכים. כך למשל, ניתן למקם אותם בחצר בית פרטי, בגינת אולם אירועים או בפארקים ובטבע בשטחים פתוחים. האוהלים מתאימים לקשת רחבה של צרכים ואירועים ארוכים או קצרי טווח, לרבות אירועים פרטיים כמו ברית מילה, בר מצווה, חתונה או סוכת אבלים. כמו כן, הם אידיאליים למטרות עסקיות כדוגמת השקות, תערוכות, ירידים, כנסים, מסיבות חברה, צרכי אחסון וכחיפוי לבמת הופעות.

 

לרכישת אוהלים לאירועים ומידע נוסף

אצלנו תוכלו לרכוש או לשכור אוהלים איכותיים, בטוחים ועמידים המתאימים במדויק לצרכיכם. מעבר לכך, עימנו תוכלו להשכיר כל ציוד נלווה הנדרש לאירוע, החל מכיסאות ושולחנות, דרך פתרונות חימום והסקה, ועד למקררים, מחמים ושירותים כימיים. לרכישת אוהל וקבלת הדרכה ומידע נוסף, התקשרו עוד היום אל אוהל בנימין בטלפון 03-6567555. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע בידכם ולעמוד לרשותכם בכל בקשה ושאלה.

מחסן: שתולים 70 תל אביב-יפו \ משרדים: משה שרת 38 ראשל"צ טלפון: 052-2330348 |  אי-מייל[email protected]