052-2330348 התקשרו אלינו!

מיחמים

מדי פעם אנחנו נוהגים לארח קרובי משפחה או חברים רבים ועלינו לדאוג כי יהיה ברשותנו את כל הציוד הנדרש, לרבות כלי אוכל, כלי בישול, כיסאות ושלחנות בכמות מספיקה וציוד רב נוסף. לא חייבים למהר ולרוץ לקנות ציוד חדש ויקר כיוון שאחרי האירוע עלינו לאחסן את כל הציוד ולא בהכרח יש לנו את המקום, כמו כן, אין צורך להיכנס להשקעה כספית גבוהה בשביל אירוע אחד. לכן, כדאי לדעת כי ניתן לפנות לחברה מקצועית המספקת ציוד לאירועים ודרכה ניתן להזמין את כל הציוד הנדרש. בנוסף, ניתן לשכור מהחברה מיחמים אשר מאפשרים לנו להכין שתייה חמה בקלות ובנוחות. למיחם יש תפקיד חשוב באירוח ובאירועים כיוון שיש לו קיבולת מים גדולה וניתן להרתיח באמצעותו מים בקלות ובמהירות, ולאחר ההרתחה התרמוסטט במכשיר שומר על טמפרטורת מים גבוהה.

גוף נירוסטה עמיד וברז מזיגה

כאשר מעוניינים לשכור מיחם לאירוע, לכנס, לאירוח משפחתי גדול או לכל מטרה אחרת חשוב לוודא כי פונים לחברה מקצועית להשכרת ציוד לאירועים. החברה תציע מגוון מיחמים איכותיים ויעילים המיוצרים לרוב מגוף נירוסטה עמיד בפני חלודה. למיחם יש ברז מזיגה נוח לתפעול כך שכל אדם יכול להכין לעצמו כוס שתייה חמה. בנוסף, כדאי לדעת כי ניתן לשכור מיחמים לשבת וכל שיש לעשות הוא לחבר אותם לחשמל לפני כניסת השבת ולבחור בטמפרטורה הרצויה. מדי פעם יש לוודא כי נותרו מספיק מים בגוף המיחם כדי להימנע מתקלות.

חימום כמות גדולה של מים בזמן קצר

מיחם הוא מכשיר חשמלי חשוב שמאפשר חימום כמות גדולה של מים בפרק זמן קצר. המיחם שימוש להכנת שתייה חמה או להרתחת מים לבישול ולניקיון. ניתן לראות מיחמים במשרדים גדולים, במפעלים, במטבחים תעשייתיים, במוסדות שונים ובבתים פרטיים. במידה ואתם מתכננים אירוע או חלילה אחד מבני המשפחה נפטר ואתם עומדים לשבת שבעה מומלץ לשכור מיחם מחברה מקצועית לציוד אירועים.

מחסן: שתולים 70 תל אביב-יפו \ משרדים: משה שרת 38 ראשל"צ טלפון: 052-2330348 |  אי-מייל[email protected]