052-2330348 התקשרו אלינו!

כיור נייד

חשוב לדעת כי כדי לקבל רישיון לאירוע מרובה משתתפים בשטח פתוח יש לעמוד בדרישות שונות, ביניהן הדרישה של משרד הבריאות להתקין במקום האירוע כיור עם מים ושירותים ניידים. בנוסף, באירועי שטח רבים יש לתת דגש על נוחיות למשתתפים ועל אפשרות לשמור על תנאי היגיינה הנחוצים לשמירה על בריאות הציבור והמוזמנים לאירוע. לכן, מעבר לפתרונות הצללה ואוהלים לאירועים, ומעבר לציוד הגברה, מקררים, מזגנים ניידים, שולחנות, כיסאות וציוד נוסף הנדרש לאירוע בשטח חשוב להקפיד גם על כיור נייד, וכיום ניתן שלכור לאירוע שלל דגמים של כיורים עם אפשרות לחיבור לתשתית המים או דגמים המצוידים במיכל מים נייד אותו מציבים בסמוך לכיור.

הפקת אירוע בשטח

בין את אתם מתכננים להפיק אירוע משפחתי בשטח, אירוע של חברים או מסיבה וכל אירוע אחר חשוב לתכנן בפקידה את האירוע ולא לשכוח להזמין ציוד כמו כיור נייד ומיכלי מים ניידים במידה ואין אפשרות לחבר את הכיור לתשתית מים במקום. הכיור מאפשר לציבור הדתי לשמור על מצוות נטילת ידיים, וכמובן הוא חשוב כדי לשטוף ירקות ופירות לצוות המבשל במקום, לשמור על היגיינה אחרי ביקור בשירותים, להתרעננות ולמילוי בקבוקי מים בימים חמים. את הכיור הנייד ניתן להציב בכל מקום, בכל תנאי השטח ולכל מטרה.

כיור עמיד ואיכותי

כיור נייד לרוב מיוצר מנירוסטה עמידה בפני פגעי מזג האוויר ונזקי מים ורטיבות. את הכיור מתקינים בשולחן המיועד לכך בגובה מתאים כך שילדים ומבוגרים יוכלו לשטוף ידיים, להתרענן, לשתות, לשטוף כלים וכו'. חשוב להתקין עמדת שטיפה ונטילת ידיים בכל האירועים המתקיימים בחוץ ובתנאי שטח, וכאמור, הכיור מהווה חלק מדרישות משרד הבריאות במידה ויש לקבל אישור ורישיון להפקת האירוע, והכיור חשוב גם לאירועים קטנים ומשפחתיים, במיוחד כדי לשמור על היגיינה וליהנות מפתרון זמין, חשוב ומתקדם.

מחסן: שתולים 70 תל אביב-יפו \ משרדים: משה שרת 38 ראשל"צ טלפון: 052-2330348 |  אי-מייל[email protected]