052-2330348 התקשרו אלינו!

השכרת שולחנות לאירועים

השכרת שולחנות לאירועים – ארבעת העקרונות החשובים

התרגשות לפני האירועים המשמעותיים ביותר בחיינו יכולה להשפיע רבות על אופן ההיערכות לקראת האירוע.
בין שמדובר באירוע משפחתי או חברתי, עסקי או שיווקי – ארגון האירוע, העריכה וההפקה דורשים לא מעט נכונות והשקעה, ניסיון ונכונות.
החל מבחירת הכיבוד או המזון אשר יוגש באירוע, דרך בחירת המיקום והאופי הייחודי ועד לתפאורה ולציוד ההיקפי, האחראי על יצירת תנאים מושלמים לתחושת נוחות מקסימלית.
בעת ההיערכות לקראת התאמת הציוד המתאים לאירוע עלינו לזכור כי כל פרט קטן משפיע רבות על התוצאה הסופית ועל השקט הנפשי שלנו בערב האירוע עצמו.
לפיכך ערכנו עבורכם את ארבעת העקרונות המהותיים ביותר בבחירת שולחנות לאירועים ובהיערכות לקראת האירוע עצמו.

1. שמירה על איזון בין יופי לנוחות

מפיקי אירועים רבים מבינים את מה שחתני השמחה או בעלי האירוע אינם רואים – וזוהי החשיבות בשמירה על האיזון בין יופי לנוחות.
רבים מבעלי השמחה באירועים ממוקדים בגורם משמעותי אחד, בין שהוא יופי השולחנות והסגנון הבולט או לחילופין, נוחות הישיבה על השולחנות ואופן השימוש בהם.
האיזון בין ערכים אלו יאפשר את האירוע המושלם.

2. מידת ההשפעה של השולחנות על איכות האירוע

במקביל לשאר הציוד המאפשר את יצירת האירוע המושלם, השכרת שולחנות הינם בעלי השפעה מרבית על אופיו של האירוע. בחירת שולחנות ישנים יכולה להעיב עד מאוד על התחושה הכללית.
גם אם שולחנות אלו יהיו מכוסים במפה, עדיין מדובר באיכות ירודה יותר.
כמו כן, גודל השולחן, צורתו והסגנון הכללי שלו הינם בעלי השפעה משמעותית על התחושה המתקבלת באירוע.

3. לא חייבים להתפשר

אם אתם אוהבים רהיטי עץ או מתכת, פלסטיק או כל חומר גלם אחר – אתם לא חייבים להתפשר בגלל מחיר או משום שלחברה שבחרתם אין את הסט הרצוי לכם.
ההיצע הקיים היום בשוק הינו כמעט בלתי מוגבל כאשר באותו המחיר ניתן למצוא אינסוף סגנונות מעוצבים של שולחנות לאירועים, תוך בחירה מדויקת של הסגנון האהוב עליכם.

4. התאמה ארגונומית

העובדה שמדובר באירוע חגיגי אינה מעידה על האפשרות לוותר על נוחות, נהפוך הוא. השכרת שולחנות לאירועים הינם אחד הפריטים שמחייבים כל מארח ומארח. התאמה לגוף האדם בהתייחס לאופי האירוע הינה חלק חיוני מיצירת האירוע המושלם.
בין שמדובר באירוע הכולל ישיבה ממושכת או באירוע קליל – בחרו את גובה השולחנות הרצוי, את מספר הסועדים שיכול לשבת לצד כל שולחן, ועוד.

מחסן: שתולים 70 תל אביב-יפו \ משרדים: משה שרת 38 ראשל"צ טלפון: 052-2330348 |  אי-מייל[email protected]