052-2330348 התקשרו אלינו!

 

תחום האירועים הוא תחום בתאוצה והשכרת ציוד לאירועים הופכת לפיתרון נוח ומשתלם עבור אנשים פרטיים ומפיקי אירועים ולעתים נוח יותר מרכישת ציוד אשר פתאום מגלים כמה הם לא ערוכים לאירוע הקרב ובא. על מנת ליהנות מציוד איכותי והשקעה באמת משתלמת יש כמה גורמים בברגע שנצרף אותם ביחד זה יהיה כמו להרכיב פאזל שברגע שמצאנו והתאמנו את כל החלקים גילינו תמונה ברורה ופשוטה.

 

מחיר הציוד 

 

כיום ההיצע בשוק השכרת ציוד לאירועים הינו רחב מאוד ולכן חברות קטנות ורעבות, מציעות מחירים "שוברי שוק" שיכול להגיע ל15 ₪ לשולחן אוכל או 2₪ להשכרת כסא פלסטיק!!.

כיום גם תוכלו להשכיר אוהלים לאירועי חוץ במחירים אטרקטיביים ביותר אשר ישמשו אתכם בחוף הים,בפארק,ביער או בכל מקום אחר.  אז נכון שעם קצת סבלנות והרבה חיפושים תוכלו למצוא ציוד במחירים טובים מאוד אך חשוב להקפיד שאנו קונים ציוד איכותי מה שמביא אותנו לפסקה הבאה והחשובה לא פחות.

 

איכות ציוד לאירועים

 

חשוב מאוד לבדוק עם חברת השכרת הציוד שהציוד ראוי לאירוח,שמיש ותקין מכל הבחינות.

רבות הפעמים ששמענו על לקוחת שהגיעו אלינו לאחר שהשכירו מחברות כאלו או אחרות ציוד שבור, מאובק או מתקלף ולא אסתטי.

 

ציוד נלווה – הטוויסט הקטן שנותן ערך גדול

 

הציוד הנלווה לאירוע אלה אותם טוויסטים קטנים שעושים שדרוג גדול. לדוגמא כאשר משכירים

פינות זולה מגניבות לאירוע צהריים או מתנפחים עם מים כאטרקציה באירוע לילדים זה נותן תחושה של מעבר. דוגמאות נוספת לציוד נלווה הם : עמודי תאורה, שמשיות, תחפושות בובות, שולחנות משחק, צמחיה מלאכותית ועוד.

 

רכישת ציוד קבוע לאירועים – גילוי נאות

אנו חייבים לתת פה גילוי נאות קטן. לא תמיד יהיה עדיף להשכיר את הציוד מאשר לקנות אותו כפי שתיארנו בתחילת המאמר כי ישנם מקרים ספציפיים בו יש לכם לדוגמא חצר גדולה ויש ציוד אשר ניתן לשלב אותו במגוון אירועים כמו ציוד הגברה או מתנפחים לילדים ותוכלו לקנות אותו בעלות רכישה חד פעמית זולה ובכך לחסוך את עלויות ההשכרה מה שיצא לכם כמובן זול יותר ומשתלם יותר בטווח הארוך.