052-2330348 התקשרו אלינו!

הגברה

ישראלים אוהבים לחגוג באירועים וכדי להפיק אירוע איכותי ומוקפד חשוב לדאוג גם לציוד כמו תאורה והגברה. את הציוד ניתן לשכור מחברה מקצועית של ציוד לאירועים, וצוות החברה מסייע ללקוחות לבחור בציוד הנכון והמתאים ביותר לסוג האירוע, מיקום, כמות המשתתפים ובהתאם לפרמטרים נוספים. כדאי לדעת כי בשנים האחרונות ישראלים רבים נוהגים להזמין חברים ובני משפחה לערבי קריוקי ולערבי שירה בציבור, וכדי ליהנות מסאונד איכותי ועוצמתי וכדי להפוך את ערב הקריוקי והשירה לחוויה מהנה ובלתי נשכחת חשוב לשכור ציוד הגברה מתאים, ויש לציין כי מחירי השכרת הציוד אטרקטיביים ולכן לא מדובר בהוצאה משתלמת וכדאית.

ציוד איכותי ומתקדם

ציוד הגברה נועד להגביר קולות של מרצה בכנס מקצועי או ביום עיון לעובדי החברה וכמובן להגברת קול המוסיקה בכל סוגי האירועים. ניתן לשלוט על עוצמת הקול, לשפר את איכות הסאונד, ולגבור על רעשי רקע, במיוחד בסביבה רועשת המאפיינת אירועים בחוץ, בפארק, בתערוכה וכדומה. את הציוד יש להתאים לסוג האירוע ומיקומו, וחשוב להגדיר מראש מהי כמות המשתתפים באירוע כך שכולם יוכלו לשמוע את המוסיקה או את ההרצאה היטב. הציוד כולל לרוב רמקול אחד או יותר, לעיתים יש צורך ברמקולים מוגברים, מיקרופון אחד או יותר, מיקסר דיגיטלי, סאב עוצמתי, סטנדים לרמקולים וחיבורים למחשב נייד, לנגן או לכל אמצעי אחר.

השכרת ציוד הגברה לפי סוג האירוע וכמות המשתפים

אוהל בנימין הינה חברה מקצועית להשכרת ציוד לאירועים מסייעת ללקוח לבחור ציוד הגברה בהתאם לסוג האירוע ומהותו, מיקום האירוע (שטח פתוח, אולם, סלון, חצר, חדר ישיבות וכו'), כמות המשתתפים ואיכות הסאונד הנדרשת. החברה מסייעת ללקוח להתאים את הציוד הנדרש והיא תוביל את הציוד למקום האירוע ותתקין ותפעיל אותו אך ניתן גם לשכור את הציוד ולקבל הדרכה בחברה כדי להפעיל אותו לבד.

מחסן: שתולים 70 תל אביב-יפו \ משרדים: משה שרת 38 ראשל"צ טלפון: 052-2330348 |  אי-מייל[email protected]